PROGRAM ZDRAVIE

Naša spoločnosť programme health prináša na európsky trh autorský projekt cielenej metabolickej podpory na podporu liečby metabolických porúch, ktoré zásadne zhoršujú zdravotný stav a možu viesť až ku kolapsu ľudského organizmu. Projekt je zhmotnením vedecky objektivizovaných poznatkov o metabolizme. 

Modulárny koncept produktov predávaných pod obchodnou značkou ioy. efektívne podporuje liečbu zápalových ochorení tráviaceho traktu, regeneráciu pohybového aparátu po úrazoch a operáciách, potláča nežiadúce fyziologické a psychologické prejavy ženských problémov, alergií alebo intolerancií a spomaľuje proces starnutia na bunkovej úrovni

Pracujeme s najnovším vedecky objektivizovanými poznatkami, výhradne s prírodnými biologicky aktívnymi látkami dodávanými certifikovanými európskymi výrobcami a najmodernejšej výrobnej technológii vďaka čomu patria produkty metabolickej podpory ioy. k najkvalitnejším produktom na trhu.

Všetky procesy od vývoja receptúr, výberu a testovania surovín, cez technológiu výroby, dizajn a balenie až po obchodnú stratégiu a marketingovú komunikáciu riadime v spolupráci so slovenskými a zahraničnými konzultantmi z oblasti farmácie, biochémie, imunológie, alergológie, gastroenterológie, fyzioterapie, nutričného poradenstva a online marketingu. Ambíciou nášho projektu je vytvoriť z obchodnej značky ioy. lídra na trhu funkčnej metabolickej podpory v regióne EU.